Yılmaz Servo Teknik Resmi İnternet Sayfası

Hizmetlerimiz

Servo Motor Tamiri

Firmamız arızalı servo motorlarınızın marka ve model ayrımı yapmaksızın garantili olarak bakım-onarımını yapmaktadır. Onarımı tamamlanan servo motorunuzun gerekli testlerini gerçekleştirdikten sonra müşteriye teslim etmektedir.

Yılmaz Servo Teknik müşteri memnuniyet politikasını takiben, tamir süreci esnasında servo motorunuzun durumu hakkındaki gelişmelerden sizi düzenli bir şekilde haberdar ediyoruz ve tamir sürecini tamamlayıp, servo motorunuzu eskisi gibi verimli bir şekilde çalıştırtırdıktan sonra, ürününüzün temizliğini detaylı bir şekilde yapıyor ve özenle paketleyip sizlere teslim ediyoruz.

Bobinaj Bölümü

Sarım işlemine ihtiyaç duyan motorların, yenilenmesi, bobinaj bakımları, teknik destek hizmetleri sağlıyoruz.

Magnet (Mıknatıs)

Servo motorlar da en çok rastlanan en büyük arızalardan biri servo motorlarda meydana gelen manyetik alan kayıplarıdır. Motorun uyarım aksı rotora yerleştirilen kalıcı mıknatıslar tarafından sağlanmaktadır. Kalıcı mıknatıs malzemelerin yüksek kalıcı mıknatısiyet ve yüksek giderici kuvvet özelliklerine sahip olması gerekir. Rotor sinterlenmiş veya bağlanmış ferrit, nadir bulunan malzemeler, nidyum-demir-boron veya alnico (alüminyum-nikel-kobalt) tipi mıknatıs malzemelerden yapılır. Yatak gövde makine ısısını kolaylıkla iletecek, rotor yataklarına destek verecek yük ve bağlantılarına uygun olacak özellikte (alüminyum gibi) olmalıdır.

Elektronik Bölümü

Yılmaz Servo Teknik olarak, teknik ekibimiz hertürlü elektronik baskılı devre kartlarının tamirinde yüksek oranda başarıya sahiptir. Tamir sürecini en az süreye indirebilmek için firmamız güçlü komponent ve malzeme stoğu bulundurmaktadır. Firmamız tamirinin mümkün olmadığına karar verilen önemli kartların yerine, işlevini yerine getirecek yeni bir kart tasarlayabilmektedir.

Spindle Motor Bölümü

Spindle tamir merkezimizde Kessler, DMG, Mazak, Weiss, Omlat, Okuma, YCM, Royal gibi birçok markanın tamir, bakım ve revizyonunu gerçekleştiriyoruz. CNC Spindle tamir ve servis ihtiyaçlarınızda Yılmaz Servo Teknik uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Fren & Bobin Balataları

Fren balata fiyatları farklı araç modellerinde farklılıklar göstermektedir. Araçlarda frene bastığında aracın durmasının normalden fazla zaman alması, frene basınca balatalardan sesler gelmesi balatanın ömrünün bittiğine ve değişmesi gerektiğine yorumlanabilir. Araçlarda fren balatasının değişim süresi için de kesin bir süre olmamakla birlikte aracın kullanım şekli, aracın kilometresi vb değerler balata ömrü ile ilgili bilgiler verebilir.