Servo Motor Tamiri Hizmetleri Neden Tercih Edilir?

Yılmaz Servo Teknik > Genel  > Servo Motor Tamiri Hizmetleri Neden Tercih Edilir?
servo-motor-tamir-hizmetleri

Servo Motor Tamiri Hizmetleri Neden Tercih Edilir?

Firmanızda arızalı bir Servo Motor mu var? Yeni bir servo motor satın almak genellikle büyük bir yatırımdır. Daha ekonomik ve sürdürülebilir olduğu için tamiri tercih edin. Standart tamir, gerekirse yatakların değiştirilmesini ve yuvanın temizlenmesini/yenilenmesini içerir. Arızalı parçalara bağlı olarak, teşhisten sonra gerekli olan bütün parçalar onarılacak veya değiştirilecektir.

Servo Motorların Kaliteli Tamiri

Servo Motor Departmanımızda ki teknik servis personellerimiz her marka ve modeldeki servo motorların tamiri, yenilenmesi, ayarlanması ve test edilmesi konusunda tamamen uzmanlaşmıştır. Yüksek teknolojiye sahip iş yerimiz, tamiri yapılan servo motorların kapsamlı testi için gelişmiş ölçüm araçlarıyla donatılmıştır. Tüm tamir süreçleri en yüksek kalite standartlarına ve belirlenmiş bir protokole uygun olarak yürütülür.

Çok çeşitli markalar

Hangi endüstriyel elektroniğe sahip olursanız olun, size yardımcı olacağız. Müşteriye özel elektronikler veya artık üretici tarafından desteklenmeyen elektronikler dahil birçok marka, modül ve seriye hizmet veriyoruz.

Siemens, Allen-Bradley, Lenze, ABB, Indramat ve Omron haricinde önde gelen birçok Servo Motor Markasına hizmet vermekteyiz.

Sabit fiyatlar

Elektronik parça tarafımıza ulaştıktan sonra size fiyat teklifi verilecektir. Her biri onarım fiyatına sahip binlerce farklı endüstriyel elektronikten oluşan bir veri tabanımız var. Tamir fiyatı sabittir. Ödemeniz gereken tutar tarafınıza önceden bildirilmektedir.

Acil onarımlar

Arızalı elektronik nedeniyle üretim süreciniz mi durdu? Acil servo motor tamiri, üretim sürecinizin mümkün olan en kısa sürede yeniden başlatılmasını sağlar.

Servo motor tamiri ile ilgileniyor musunuz?

Lütfen info@yilmazservoteknik.com.tr veya 444 45 91 adresinden bizimle iletişime geçin, detayları görüşmekten memnuniyet duyarız.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website